×ورودثبت‌نامثبت‌نام متخصص

اینکارنت چیست؟

اینکارنت یک بستر و پلتفرم هوش‌مند آن‌لاین برای ارائه‌ی اطلاعات تخصصی و خدمات است که به کارفرمایان و جویندگان خدماتِ متنوع کمک خواهد کرد تا به‌راحتی، و با صرف کم‌ترین زمان و هزینه، شانس پیدا کردن متخصصی با آمیزه‌ای از بالاترین اعتبار، مناسب‌ترین قیمت و بیش‌ترین کیفیت را داشته باشند. هدف اینکارنت به‌عنوان یک مرجع اطلاعات، ارائه‌ی دقیق‌ترین، شفاف‌ترین و سودمندترین داده‌ها در مورد تمام خدماتی‌ست که ممکن است کارفرمایان در زمان‌های مختلف به آن‌ها نیاز داشته باشند. این اطلاعات به کارفرمایان کمک می‌کنند تا هم بر اساس قیمت تعریف‌شده و خدمت‌دهی استاندارد، مناسب‌ترین متخصصان را برای انجام پروژه‌های خود انتخاب کنند، و هم با دانش بیش‌تر و مطمئن‌تر درباره‌ی سازوکار انجام آن پروژه، نظارتی سیستماتیک بر عمل‌کرد افراد متخصص داشته باشند.

در بحث ارائه‌ی خدمات، اینکارنت سازوکاری شبیه به مناقصه دارد؛ اینکارنت در ابتدا بر معرفی دقیق کسب‌وکارها، و سپس بر ایجاد و معرفی دقیق‌تر «تقاضا»ها تمرکز می‌کند. ما معتقدیم ایجاد تقاضا در فرصتی برابر، فرد متخصص را به مشارکت در سیستم ترغیب خواهد کرد. به همین منظور در حالت پیش‌فرض تمام امکانات اینکارنت برای کارفرما، آزاد، رایگان و بدون هزینه خواهد بود.

درآمد اینکارنت وابسته به مشارکت افراد متخصص است. کارفرمایان، یا «گیرندگان خدمات»، پس از تعریف پروژه، بر اساس موقعیت زمانی و مکانی پروژه از سوی متخصصان، یا «ارائه‌دهندگان خدمات»، پیش‌نهادهایی دریافت می‌کنند، و می‌توانند پس از مشاهده‌ی پیش‌نهاد متخصصان، مناسب‌ترین فرد برای انجام آن پروژه را با توجه به سوابق کاری و بازخورد مشتری‌های پیشین و با اطمینان بیش‌تری انتخاب کنند.

پس از تعریف پروژه از سمت کارفرما، هر یک از افراد متخصص که مایل به ارائه‌ی خدمت باشند با ارسال پیش‌نهاد قیمت و آغاز گفت‌وگو با متقاضی خدمت، می‌پذیرند که مبلغی از اعتبارشان در اینکارنت کسر شود. متخصصان در اینکارنت تنها برای ارائه‌ی پیش‌نهاد هزینه خواهند کرد.

ارزش‌های اینکارنت: فراتر از کسب‌وکاری سودآور!

اطلاعات و آموزش‌دهی

اینکارنت از بستر و ظرفیت‌های اینترنتی برای آگاهی‌بخشی و ارائه‌ی اطلاعات به تمام افراد استفاده می‌کند. در محیطی که اطلاعات جامع و درستی در مورد مهارت‌های متخصصان و خواسته‌های مورد انتظار از آنان، به‌همراه معیارهای مؤثر بر قیمت‌دهی استاندارد وجود داشته باشد، خود کارفرمایان و متخصصان با دریافت اطلاعات سالم و آموزش حرفه‌ای صحیح می‌توانند سیستم ناظر بر کیفیت را تشکیل دهند و با امتیازدهی به کیفیت خدمات متقابلی که از یک‌دیگر دریافت کرده‌اند، سطح استاندارد کار را بالا نگه دارند.

فرصت برابر

ارائه‌ی فرصت برابر به معنی برخورد یک‌سان با همه‌ی مردم، فارغ از موانع یا تعصبات یا ترجیحات مصنوعی‌ست، مگر وقتی که تمایزهای خاصی را بتوان صریحاً توجیه کرد. هر کسی در اینکارنت باید بتواند با توجه به شایستگی‌های فردی و حرفه‌ای، موقعیت‌های کاری را به دست آورد. اینکارنت نمی‌تواند ترویج‌دهنده‌ی کسب‌وکار فردی حقیقی یا حقوقی در ازای دریافت پول یا امتیازی دیگر باشد، چنان که این ترویج باعث ایجاد فرصت مضاعف برای آن فرد شود.

ارتباط و اعتماد اجتماعی

«ارتباط»، عنصری حیاتی و مایه‌ی قوام جامعه است. ارتباط ناب منوط به «اعتماد متقابل» است و اعتماد متقابل نیز به‌نوبه‌ی خود رابطه‌ای نزدیک با «صمیمیت» دارد. برای ایجاد اعتماد، افراد باید هم به دیگران اعتماد کنند و هم خودشان قابل‌اعتماد باشند. اینکارنت سعی خواهد کرد ارتباط‌هایی را بر پایه‌ی صمیمت و داده‌های واقعی افزایش دهد. هرگونه ایجاد محدودیت در ارتباط و ارائه‌ی اطلاعات برای سود اقتصادی از بی‌اعتمادی اجتماعی، در اینکارنت اتفاق نخواهد افتاد.

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی یکی از دغدغه‌هایی‌ست که همیشه بیش‌ترین نگرانی‌ها را در کاربران فضاهای مجازی ایجاد کرده است. در اینکارنت هر کاربر باید بتواند اطلاعات مربوط به خود را محرمانه نگه دارد، و با انتخاب و اختیار خود، آن‌ها را برای عموم آشکار کند. در اینکارنت هیچ اطلاعاتی بدون رضایت و آگاهی کاربران جمع‌آوری نخواهد شد و اطلاعات کاربران آشکار نشده یا در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

حفظ محیط زیست

حفظ سلامتی انسان‌ها و محیط زندگی آن‌ها از مبانی فکری مدیران و کارمندان اینکارنت است. اینکارنت با کاهش ترددهای غیرضروری در سطح شهر، حذف فرآیندهای بوروکراتیک و الکترونیکی کردن فرآیندهای اجرا و پی‌گیری خدمات – تا آن‌جا که ممکن است – سعی در حفاظت از محیط زیست دارد. به همین ترتیب رفتارهای تبلیغاتی اینکارنت نمی‌تواند مغایر با این رویه باشد و برای مثال با تبلیغات تراکتی و کاغذی، و آسیب زدن به محیط زیست اجرا شود.

برای استفاده‌کنندگان از خدمات: رایگان برای همیشه

مهم نیست چه زمانی، برای چه کاری و کجا، همیشه متخصصانی آماده‌اند تا هر خدمتی را با قیمت منصفانه برای شما انجام دهند؛ کافی‌ست راه تماسی با آن‌ها داشته باشید.

«اینکارنت» همین راه تماس ساده، سریع و ارزان است. از تمیز کردن خانه یا تعویض کابینت‌های قدیمی گرفته تا برون‌سپاری حساب‌داری و کارپردازی شرکت یا آموختن زبان کره‌ای! کافی‌ست از نوع کار، زمان تحویل و شرایط مطلوب‌تان آگاهی داشته باشید و با داشتن اطلاعات کافی در مورد شیوه‌ی درست انجام آن پروژه، مهارت‌ها، تحصیلات و وظایف متخصص، و معیارهای واقعی‌ای که بر قیمت پیش‌نهادی متخصصان تأثیر می‌گذارند، نیازهای خود را در سیستم هوش‌مند اینکارنت تعریف و ثبت کنید. متخصصان آن کار، پس از دریافت و مشاهده‌ی پروژه‌ی درخواستی‌تان، برای شما پیش‌نهاد قیمت می‌فرستند.

در اینکارنت هر متخصص می‌تواند پروفایلی تأییدشده داشته باشد. به نظر می‌رسد بعد از بررسی سوابق کاری انجام‌دهندگان خدمات، خواندن نظرات واقعی کارفرماهای پیشین هریک از متخصصان، و مقایسه‌ی قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها، پیدا کردن یک سرویس‌دهنده‌ی حرفه‌ای مطمئن بسیار آسان است. «اعتماد بر اساس آگاهی» آسان‌ترین راه برای اطمینان از انجام شدن درست کار با قیمتی مقرون‌به‌صرفه است.

اینکارنت تلاش می‌کند در رابطه‌ی کارفرما با انجام‌دهنده‌ی کار، اعتماد را تقویت کند. انجام‌دهندگان کار فرصت خواهند داشت تا بازخوردهایی از جانب دوستان خود، متخصصان دیگر و مشتریان سابق‌شان داشته باشند. این بازخوردها، شناخت مشتری از ویژگی‌های هرکدام از متخصصان انجام‌دهنده‌ی کار را بیش‌تر خواهد کرد. شناخت بیش‌تر قطعاً به اعتماد بیش‌تر منجر خواهد شد.

برای ارائه‌دهندگان خدمات: برابر، شفاف و کارآمد

«اینکارنت» به متخصصان، تکنسین‌ها و کارگرهای ساده در حرفه‌های گوناگون کمک می‌کند تا بدون هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی، تقویم کاری‌شان را پر کنند. حذف این هزینه‌ها قیمت نهایی هر کار را برای مصرف‌کنندگان ارزان‌تر خواهد کرد.

البته این همه‌ی کاری نیست که «اینکارنت» انجام خواهد داد. «اینکارنت» برای گفت‌وگو، اعتماد و انجام کار حرفه‌ای بر اساس روند صحیح تعریف کار طراحی شده است؛ فرصت برابری که هر فرد با توجه به تجربه، دانش و توانایی خود بدون هیچ تبعیضی می‌تواند کسب درآمد کند. اینکارنت تلاش می‌کند سالم‌ترین اطلاعات تخصصی را در اختیار متخصصان قرار دهد تا با سهولت بیش‌تری به کارفرمایان پیش‌نهاد قیمت بدهند و سپس پروژه‌های آن‌ها را بر اساس استانداردهای درست به اتمام برسانند. هم‌چنین شرکت‌های کوچک و بزرگ هم می‌توانند به‌راحتی هم‌کارهای پروژه‌ای و پیمان‌کارهای کوتاه‌مدت‌شان را از میان افراد یا شرکت‎های دیگر پیدا کنند.

اینکارنت به متخصصان و ارائه‌دهندگان خدمت کمک می‌کند تا قابلیت دست‌رسی و شانس بیش‌تری برای ارتباط با مشتری نهایی بازار خود داشته باشند. این سیستم هوش‌مند، هزینه‌ی بازاریابی آن‌ها را در یک بستر رقابتی برابر کاهش خواهد داد. اینکارنت سعی می‌کند با کوتاه و شفاف کردن ارتباط بین خدمت‌دهندگان و کارفرمایان، روند تعریف پروژه‌ها و انجام آن‌ها را سریع‌تر، ارزان‌تر و منظم‌تر کند.

به اینکارنت بپیوندید

نیاز به استخدام یک حرفه ای عالی دارید؟ آیا می خواهید کسب و کار خود را رشد دهید؟ ما می توانیم کمک کنیم.

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟ ورود